Лудогорец отстрани Лацио в инфарктен мач! (2018)

В края на този драматичен мач е време да охладим страстите, защото Лудогорец успя - българският шампион току-що се класира в следващия кръг на Лига Европа.

Орлите от Разград не се примириха дори в най-тежката ситуация и заслужено победиха.

Мачът започна изключително тежко  - още в първата минута нападателят на Лацио, Балде, откри резултата.

53 минути по-късно Переа вкара втори гол за 0:2 и изглеждаше, че Лудогорец губи мача, но момчетата на Стойчо Стоев не мислеха така.

Безяк върна един гол в 67-мата минута и това даде криле на целия отбор.

В 78-мата минута Златински отправи мощен далечен удар, който вратарят на Лацион не разчете правилно и резултатът стана 2:2.

Мирослав Клозе ни прати в ада в 82-рата минута, вкарвайки гол за Лацио.

Футболистите на Стойчо Стоев не се отказаха и дадоха всичко от себе си, за да изравнят заслужено с гол на Кишата в последните минути на мача.

Така Лудогорец се класира в следващия кръг с общ резултат от 4:3.

Това беше мач, в който минахме през ада, за да достигнем рая.

Следващият съперник на Лудогорец най-вероятно ще бъде Валенсия.