ОФК Пирин се завърна в професионалния футбол :) (2018)

Вчера бях на мача между отборите на ОФК Пирин и Беласица Петрич, който завърши с категорична победа на домакините с резултат 3:0. Още в самото начало футболист на Беласица Петрич беше изгонен поради грубо нарушение.

Орлетата имаха предимство през целия мач, който се разви изцяло в полето на гостите и не съм сигурен дали те успяха да отправят дори един точен удар във вратата на ОФК Пирин.

През втората част на второто полувреме бяха вкарани всички голове, а резултатът можеше да бъде и доста по-категоричен.

С тази победа ОФК Пирин предсрочно се завърна в професионалния футбол.Във видеото по-долу, което заснех, можете да видите част от празненството след победата.

Впрочем по-късно разбрах, че и кметът на Благоевград Атанас Камбитов е присъствал на мача и е потвърдил, че е осигурено финансиране за отбора. По-долу съм качил видео с част от празненствата след победата: